1 in stock

Bluze

Bluze me menge te shkurtra , me perberje pambuku, prerje te drejte dhe me detaje te printuara ne pjesen e perparme

L1,000.00

SKU: N/A Categories: , ,

 

  • Menge te shkurtra
  • Temina te qendisura
  • 100% Pambuk
Masa

9-12 Muaj, 12-18 Muaj, 2-3 Vjec

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bluze”

Your email address will not be published. Required fields are marked *