1 in stock

Pantallona skinny xhins

Pantallona xhinkse elastike, me shtat te larte, xhepa te plote dhe te ngushta te pjesa e kembeve.

L1,500.00

SKU: N/A Categories: , ,

Xhinse me xhepa te vegjel ne forme zemre, shume praktike.

  • Pantallona me zinxhir
  • Kops mberthyese
  • Xhepa te plote ne pjesen e prapme
  • 64% Pambuk
  • 30% Poliester
  • 4% Fije mendafshi
  • 2% Elastike
Masa

2-3 Vjec

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pantallona skinny xhins”

Your email address will not be published. Required fields are marked *