In stock

Pantallona

Pantallona si strece elastike, me shtat te larte, te rehatshme pas trupit dhe te perbera nga pambuk organik

L1,000.00

SKU: N/A Categories: , ,

Vecantia e ketyre pantallonave eshte tegeli i holle ne pjesen e perparme.

  • Rrip mesi elastik
  • 57% Pambuk
  • 38% Poliester
  • 5% Elastike
Masa

2-3 Vjec, 8-9 Vjec

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pantallona”

Your email address will not be published. Required fields are marked *