1 in stock

Pantallona

Pantallona te bera nga trikotazh pambuku , te buta, me xhepa anesor dhe me llastik ne pjesen e belit

L1,300.00

SKU: N/A Categories: , ,

 

  • Me lidhese ne bel
  • Te ngushta ne pjesen fundore
  • 100% Pambuk
Masa

18 Muaj-2 Vjec, 2-3 Vjec

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pantallona”

Your email address will not be published. Required fields are marked *