1 in stock

Set bodysuit

Set që përfshin një body me mëngë të gjata ,tuta ​​dhe kapuc me përbërje pambuku të butë.

L1,600.00

SKU: N/A Categories: , ,
Set me dataje te Mickey Mouse
  • Style # 888767868480
  • Menge te shkurtra
  • Perberje organike pambuku
  • Body me mberthyese
  • 95% Pambuk
  • 5% Fibra elastike
Masa

0-1Muaj, 1-2 Muaj

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set bodysuit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *