1 in stock

Set

Set që përfshin një body me mëngë të shkurtra ,tuta te shkurtra dhe nje kapuc.

L1,300.00

SKU: N/A Categories: , ,

 

  • Menge te shkurtra
  • Perberje organike pambuku
  • Tuta te shkurtra pambuku
  • 100% Pambuk
Masa

6-9 Muaj

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set”

Your email address will not be published. Required fields are marked *