In stock

Strece me xhepa

Strece elastike te plota, me shtat te larte, te rehatshme pas trupit, me xhepa te plote ne pjesen e prapme dhe te perbera nga pambuk organik

L1,000.00

SKU: N/A Categories: , ,

 

  • Rrip mesi elastik
  • Xhepa te plote ne pjesen e prapme
  • 92% Pambuk
  • 5% Elastike
  • 3% Fije mendafshi
Masa

3-4 Vjec

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Strece me xhepa”

Your email address will not be published. Required fields are marked *