In stock

Triko

Triko e thurur dhe e bute, me menge te gjata . Ne pjesen e mengeve dhe te jakes vjen nje thurje pak me e ngushte.

L1,300.00

SKU: N/A Categories: , ,

Triko e ngrohte dhe e qendisur ne pjesen e perparme.

  • Menge te gjata
  • Kopsa ne pjesen anesore
  • 100% Poliester
Masa

1-2 Muaj

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Triko”

Your email address will not be published. Required fields are marked *