1 in stock

Triko me kapuc

Triko me menge te gjata, me kapuc dhe xhepa.

L2,000.00

SKU: N/A Categories: , , , , , ,

 

  • Menge te gjata
  • Me kapuc
  • 68% Akrilik
  • 12% Poliester
  • 3% Elastik
Masa

2-4 Vjec

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Triko me kapuc”

Your email address will not be published. Required fields are marked *